Chovatelská stanice retrívrů Sannur Rydgadur - Labradorský retriever a zlatý golden retriever

NAŠE FENKY - Labradosrký retriever a zlatý golden retriver

Neměcký krátkosrstý ohař Anuk vom Gonsbachtal

Bez ohaře by naše smečka nebyla celá, proto jsme ji téměř po dvou letech, kdy odešel Brit ze Štajdlova, doplnili krásnou fenkou Anuk vom Gonsbachtal. Ačkoliv ještě štěně, Anuk prokazuje krásné pracovní vlohy. Aportuje všechno a všude, do vody je jako drak a ve věku 20 týdnů si již zkusila nosit kachnu. Letošní rok bude pro Anuk rokem dětství, zkoušky přijdou až v roce příštím.

VÍCE INFO: ZDE

golden retriever Afram Taefa Sannur Rydgadur

Dcera Herberta ze Štěkotu a vnučka Karlo Luka,tedy třetí generace mých zlatých retrívrů. Taefa se drží požadované linie lehčího rázu, sytě zlaté barvy a skvělých pracovních vloh. Momentálně pracujeme s dummy v režimu WT ve třídě E., loveckou zkoušku plánujeme na letošní léto. Taefa má velice milou a jemnou povahu.

VÍCE INFO: ZDE

labrador retriever Naya

První labradorka v naší domácnosti a ještě ke všemu z trialové linie. Naya od malička dokazuje, že aportování je její vášeň a vždy pracuje na plno. Za dva roky společného života mě naučila neskutečně mnoho, ukázala mi zcela nové směry výcviku a neustále mě udivuje, co vše dokáže. Naya se zatím zúčastnila pouze soutěží WT, momentálně startujeme ve třídě L. V letošním roce bych s ní ráda složila loveckou zkoušku, pravděpodobně SZVP - vodní zkoušky.

VÍCE INFO: ZDE

NAŠE FENKY - Labradosrký retriever a zlatý golden retriver

Chikita Bohemia Ha-p-i
(*27.4.2000)

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com

|   NÁVŠTĚV